
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор ручний переносний з акумулятором та USB заряджання. Вентилятор портативний ручний. Вентилятор mini fan працює від акумулятора або через USB провід. Вентилятор має три швидкості обертання. У конфігурації передбачена зручна ручка для перенесення. У складеному стані використовується як підставка для настільного варіанта.
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість режимів роботи | три швидкості |
| Живлення | Вбудований акумулятор |
| Розміри | L 197 мм |
|
Діаметр 90 мм Додаткові характеристики: вага 166 г, |
Вентилятор (три швидкості) |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Діаметр лопатей | 90 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Настільний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 0.166 кг |
- Ціна: 225 ₴







