Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор настільний KENKO KK-837B для дому та офісу має 12-розрядний рідкокристалічний дисплей із фіксованим кутом нахилу та великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції, включно з витяганням квадратного кореня та відсотковими відділеннями. Має на клавіатурі кнопку два нуля "00", стрілку — для скидання останньої неправильно набраної цифри. Є функція пам'яті ( кнопки: M+, M-, MRC), а також друга пам'ять GT для збереження даних під час інших обчислень. Передбачено автоматичне вимкнення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення. Ця модель калькулятора працює на батарейці — (елемент ААА). 

| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kenko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Колір | Чорний |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
- Ціна: 200 ₴






