
Калькулятор для продавців із двома дисплеями
- Готово до відправки
- Код: TS-8810 (0101706)
300 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Калькулятор настільний для продавців із двома дисплеями TS-8810 можна використовувати як для дому та офісу, так і для торгівлі. Він має два 12 розрядних рідкокристалічних дисплеї з фіксованим кутом нахилу та великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції, включаючи вилучення квадратного кореня та відсотки. Має на клавіатурі кнопку два нулі "00" та стрілку - для скидання останньої невірно набраної цифри. Є функція пам'яті ( кнопки : M+, M-,MRC ), а як і друга пам'ять ( M2+, M2-,MRC2 ) для збереження даних під час інших обчислень. Працює на одній батарейці таблетки G10(389) та її аналогах. Передбачено автоматичне вимкнення калькулятора через певний час у стані бездіяльності для економії живлення. У моделі передбачені перемикачі для округлення обчислень до потрібної цифри після коми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taksun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Товщина | 17 мм |
- Ціна: 300 ₴


