
влевовправо
Будильник безшумний Pearl PT-061
- Готово до відправки
- Код: PT-061 (0101710)
278 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний будильник фірми Pearl. Годинник фігурної форми з пластику сріблястого кольору. Циферблат білий. Є підсвітка/ для перегляду часу вночі/, кнопка розташована зверху. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин, вимикається ззаду. Також у годиннику є функція повтору дзвінка через 5 хв. Для цього під час роботи будильника необхідно натиснути на клавішу підсвітки, дзвінок вимкнеться, але через 5 хв знову спрацює. Цю процедуру можна повторювати багаторазово. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці/елемент живлення А/. Хід плавний (не тисне). Діаметр циферблата 60 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pearl |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 278 ₴




