
Дитячі товари надсилаються тільки за Промоплатою або передоплатою (повною або від 100 гр).
Термомозаїка набір прасувальних намистин 6500 шт Польща. Термомозаїка - це різнокольорові намистини 5 мм, з яких за допомогою основи, пінцету та праски створюються унікальні речі, для початківців можна робити брелочки, магніти, кільця, шпильки, підставки для чашок та багато іншого. Для професіоналів великі картини та іграшки. У набір входить 20 різних кольорів бусин діаметром 5 мм. Все упаковано в 3-поверховий органайзер, 2 поверхи мають відділення для намистин, а третій поверх має відкритий акцент для аксесуарів.
В органайзер входять: 3-ярусний корпус
6500 намистин
6 формочок
2 пінцети
6 трафаретів
2 шт. прасувальний папір
5 шпильок для брелоків.
Дитина може створити щось за шаблоном або використовувати власну уяву. Створюючи кілька шарів шаблону можна створювати 3D фігури! Для створення виробу із термомозаїки необхідно:1. Викласти намистини відповідних кольорів на спеціальній формі у вигляді малюнка; 2. Прогладити намистини праскою через пергамент 30-60 секунд; 3. Після чого намистини запаюються між собою та створюють цілий виріб. Гра з термомозаїкою дуже корисна для розвитку дрібної моторики, спритності рук, уваги, концентрації та колірного сприйняття.
ХАРАКТЕРИСТИКИ – вік: 6+; кількість бісеру: 6500 шт; розміри органайзера (довжина/ширина/висота): 17 х 17 х 16,5 см; довжина пінцету: 11 см; вага набору: 0,869 кг; вага в упаковці: 1,033 кг. Ставте питання у Viber 0501634088 або чаті. Для покупки товару натисніть кнопку "Купити" або пишіть повідомлення на вайбер!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 6500 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 165 мм |
- Ціна: 1 159 ₴








