
Дитячі товари надсилаються тільки за Промоплатою або передоплатою (повною або від 100 гр).
Хороший набір прасувальних намистин термомозаїка 6500 шт. Термомозаїка Набір прасувальних намистин 6500 шт Польща. Термомозаїка - це різнокольорові намистини 5 мм, з яких за допомогою основи, пінцету та праски створюються унікальні речі. Коробка містить повний набір для чудового задоволення. 2 квадратні форми та 15 готових візерунків з тваринами викличуть у вашої дитини бажання складати та грати з бісером. Праска у наборі не передбачена. Набір включає 20 різних кольорів бісеру діаметром 5 мм: білий, чорний, коричневий, 2 відтінки жовтого, 2 помаранчевих, бежевий, 2 відтінки рожевого, 2 відтінки фіолетового, червоний, сірий, 3 відтінки зеленого, 3 відтінки синього. В одному наборі 6500 штук бісеру, що дозволяє зробити багато фігурок.
ВКЛЮЧЕНО
6500 бісеру 20 кольорів
2 подушки для вишивання бісером
15 карток із візерунками
10 магнітів
15 підвісок
10 баз
5 листів прасувального пергаменту
пінцет
Дитина може створити щось за шаблоном або використовувати власну уяву. Створюючи кілька шарів шаблону можна створювати 3D фігури! Для створення виробу із термомозаїки необхідно:1. Викласти намистини відповідних кольорів на спеціальній формі у вигляді малюнка; 2. Прогладити намистини праскою через пергамент 30-60 секунд; 3. Після чого намистини запаюються між собою та створюють цілий виріб. Гра з термомозаїкою дуже корисна для розвитку дрібної моторики, спритності рук, уваги, концентрації та колірного сприйняття.
ХАРАКТЕРИСТИКИ – возраст: 6+
размеры (длина/ширина/высота): 28х19х5см
размер подушечки: 14,5х14,5см
длина пинцета: 10 см
вес набора: 600г
вес в упаковке: 675г Задавайте вопросы в Viber 0501634088 или чате. Для покупки товара нажмите кнопку "Купить" или пишите сообщение и на вайбер!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість фішок | 6500 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
- Ціна: 866 ₴









