Дитячі товари надсилаються тільки за Промоплатою або передоплатою (повною або від 100 гр).
Ванночка дитяча складається біло-блакитна з термометром. Ставте питання у Viber 0501634088 або чаті. Складна дитяча ванна з подушкою біло-синя Польща. Завдяки складаним ніжкам ванна не складеться під час купання, а неслизькі ніжки забезпечать безпеку на слизькій поверхні. Висока якість: м'яка знімна дитяча подушка, що застібається ремінцями. Ванночка відповідає суворим європейським стандартам безпеки.
Електронний термометр!
Вода у ванні контролюється за допомогою електронного термометра, оснащеного точним зондом і чітким РК-дисплеєм, з якого можна зчитувати вимірювання температури. Термометр живиться від батарейок LR44, розміщених у безпечному місці, яке запобігає доступу дітей.
Пробка у формі зірки змінить колір із синього на білий, якщо температура води перевищує 38°C. Наша ванна оснащена антиковзним елементом, який підвищить безпеку вашої дитини під час купання. Легко складається! Ви можете швидко скласти ванну без проблем. Завдяки можливості складання ванни, її можна легко взяти з собою в машину або поставити будинки у зручне місце, а через використання високоякісних матеріалів – ванна довговічна, і її якісне виготовлення прослужить роками. Для придбання товару натисніть кнопку "Купити" або пишіть в повідомлення й на вайбер!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Отвір для зливу води |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 21.5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 519 ₴









