Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник квадратний великий синій (120 х 120). Годинник з будильником квадратної форми великий. Корпус виконаний із кольорового пластику. Циферблат білий, з великими чорними, добре видимими цифрами та стрілками. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин, вимикається за бажанням ззаду. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці / елемент живлення А А /, в комплект не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 200 ₴




