Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник квадратний зелений великий з металевими цифрами. Розміри 105 х 105 . Корпус виконаний із кольорового пластику. Циферблат білий, з чорними стрілками та великими цифрами, є підсвічування, кнопка розташована позаду. Кварцовий, на пальчиковій батарейці (елемент А А) у комплект не входить. Тривалість сигналу будильника до 30 хвилин. Кнопка відключення звуку розташована з тильного боку корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: 178 ₴



