
влевовправо
Будильник настільний у формі квітки зелений
- Готово до відправки
- Код: 0101764
156 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний будильник у формі квітки зелений. Годинник з будильник фігурної форми. Корпус виконаний із кольорового пластику. Циферблат сріблястий із чорними, добре видимими цифрами та стрілками. Є підсвічування / для перегляду часу вночі /, кнопка знаходиться ззаду. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин відключається ззаду. Механізм кварцовий, на одній пальчиковій батарейці /елемент живлення АА/. До комплекту не входить. Розміри: 100 мм, 100 мм, 40 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 156 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова коробка





