Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник будильник у формі яблука. Корпус виконаний з кольорового пластику. Циферблат білий. Кварцовий на пальчиковій батарейці (елемент А А). До комплекту не входить. Тривалість сигналу будильника до 30 хвилин. Є підсвічування / для перегляду часу вночі /, кнопка знаходиться зверху. Розміри: 95 мм, 100 мм, 43 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 144 ₴




