Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник - будильник з дзвіночками синій. Будильник круглої форми з дзвіночками зверху (бутафорія) з гарними чорними цифрами. Корпус виконаний із кольорового пластику. Білий циферблат з чорними цифрами. Кварцовий, на пальчиковій батарейці (елемент А А). До комплекту не входить. Тривалість роботи будильника до 30 хвилин, звук відключається зі зворотного боку.
Розміри: 75 мм, 80 мм, 32 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 32 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 122 ₴




