
влевовправо
Зручний настільний калькулятор
- Готово до відправки
- Код: 0101802 Kenko 808
167 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний настільний калькулятор. Калькулятор настільний Kenko KK-900A для дому та офісу має 8 розрядний рідкокристалічний дисплей із фіксованим кутом нахилу та великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції, включно з витяганням квадратного кореня та відсотковими відділеннями. Є функція пам'яті ( кнопки: M+, M-, MRC). Передбачено автоматичне вимкнення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення. Ця модель калькулятора працює на батарейці-таблетці G10 (елемент 389).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 8 |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 167 ₴


