Маленький кишеньковий складаний калькулятор. Якісний кишеньковий калькулятор із кришкою. Маленьким калькулятором можна користуватися вдома, в офісі, школі, магазині та інших місцях. Лицьову частину з 8-розрядним рідкокристалічним дисплеєм і кнопками прикриває кришка з клямкою. Клавіші зроблені з прозорого силікону з цифрами та знаками (завдяки цьому вони не стираються). Калькулятор виконує всі прості операції, включаючи відсотки та корінь. Є функція пам'яті ( кнопки: M+, M-,MRC ) збереження даних під час інших обчислень. Передбачено також автоматичне відключення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення. Працює пристрій на батарейці - таблетці G-10 (389). Розмір у складеному вигляді: 90 мм, 55 мм, 12 мм. І у розкладеному вигляді: 90 мм, 108 мм, 6 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Кишеньковий |
| Розрядність | 8 |
| Колір | Сірий |
| Виробник | M&M |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Товщина | 12 мм |
- Ціна: 145 ₴




