
влевовправо
Автомобільний електронний годинник із секундоміром KK-613D
- Готово до відправки
- Код: KK-613D
133 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний електронний годинник із секундоміром KK-613D. Маленький електронний годинник з будильником KK-613D. Електронний годинник з рідкокристалічним дисплеєм. Завдяки своїй конструкції, годинник може використовуватися в машині, автобусі, квартирі і так далі. Кріпиться пристрій на торпеду, до скла та будь-якої поверхні за допомогою двосторонньої липучки, що йде в комплекті. Також годинник можна виймати з прикріпленого тримача і ставити окремо в будь-якому місці. Годинник багатофункціональний: показує час (24 години або 12), число, місяць, день тижня. Ще є будильник та секундомір. Корпус виготовлений з міцного пластику. Весь пристрій легкий та малогабаритний. Елемент живлення - кругла батарейка (таблетка) G10.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kenko |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал циферблата | Скло |
| Стан | Новий |
- Ціна: 133 ₴





