-15%влевовправо
Годинник наручний у чорному корпусі великий
- Готово до відправки
- Код: 0101703
303 ₴
258 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний у чорному корпусі великий. Годинники круглі на ремінці чорного кольору, виконані в корпусі чорного кольору з чорним циферблатом, білими стрілками та цифрами. Додаткові циферблати не активні (бутафорія). У цій моделі знаходиться кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом та обертати до встановлення. Працюють на батарейці-таблетці G4 (елемент 626377).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
- Ціна: 258 ₴




