Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник дитячий наручний з однорогом. Дитячий кварцовий годинник круглої форми. На циферблаті та ремінці зображення з різних дитячих аніме (мультфільмів). Ремінець м'який і легко гнеться та охоплює дитячу ручку. Застібка звичайна. Час виставляється класичним способом: витягується ключ і перекладаються стрілки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
- Ціна: 216 ₴








