Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний електронний з мінливим підсвічуванням. Годинник - ілюмінатор (з підсвічуванням) електронні, пластикові круглої форми. Індикатор з великими цифрами показує 12/24 годинний час, також на табло відображається число, місяць, день тижня. У моделі є будильник і секундомір. Кнопки керування розташовуються за зовнішнім діаметром корпусу та захищені від мимовільного натискання. Годинник виконаний у пилу - вологонепроникному корпусі. Працюють на батарейці - таблетці, яку закриває металева кришка на гвинтиках.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полімер |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 225 мм |
- Ціна: 282 ₴









