Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий на ремінці Blida чорний. Годинник на чорному ремінці, виготовлений у корпусі під колір золота з таким самим кольором стрілками та мітками на чорному циферблаті. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, який забезпечує точність ходу. Застібка звичайна. Скло по діаметру грановане. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Працюють на батарейці таблетці G4 (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Chlef |
- Ціна: 289 ₴



