Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наручні годинники жіночі на білому браслеті чорні. Чорний циферблат з білими цифрами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати за годинниковою стрілкою до установки. Працюють на батарейці - G4 (елемент 626,377). Діаметр 33 мм. Товщина 7 мм. Ширина браслета 16 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
- Ціна: 325 ₴









