Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний жовтий на залізному ремінці. Виконані у корпусі жовтого кольору з чорним круглим циферблатом, білими стрілками, мітками та календарем (числом). У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до другого клацання висунути заводний ключ зі штифтом і повертати до установки. Календар виставляється при першому натисканні. Додаткові циферблати активні. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр годинника 40 мм. Товщина 8 мм. Ширина ремінця у корпусу 20 мм, але в застібці 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 312 ₴









