
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник зі стрілками на ремінці чоловічий великий діаметр 50 мм. На коричневому ремінці, гарної якості, виконані в корпусі під колір золота з білим циферблатом і чорними цифрами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці-таблетці (елемент 626377). Діаметр 50 мм. Ширина ремінця біля корпусу 24 мм, на застібці 22 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
- Ціна: 270 ₴









