Швидкий бездротовий зарядний пристрій. Корпус виконаний із алюмінію, що підкреслює його презентабельний вигляд. Бездротова зарядка призначена для швидкого заряджання смартфона. Бездротове заряджання Fast Wireless Charger можна використовувати як для швидкого, так і для стандартного заряду. У режимі очікування пристрій має індикацію зеленого кольору, в режимі заряду - синє підсвічування. Кругла форма зарядки має компактні габарити, що дозволяють розмістити на ній смартфон з великою діагоналлю дисплея. Прогумовані ніжки зарядного пристрою дозволяють йому стійко перебувати на поверхні столу.
Перше, що потрібно зробити, це — під'єднати бездротову зарядку до мережі (до розетки або комп'ютера через USB-шнур). Після цієї дії пристрій увімкнеться й засвітиться світловий індикатор. Далі потрібно розмістити смартфон на панелі Qi. Якщо телефон не почав заряджатися, досить активувати цю функцію в меню параметрів смартфона.
На сьогодні бездротове заряджання використовується для ґаджетів невеликих розмірів:
- мобільні телефони;
- планшети;
- смартгодинник і фітнес браслети;
- бездротові навушники та блютуз-гарнітури;
- електричні щітки для чищення зубів. Більшість моделей сучасних смартфонів відомих брендів, як-от: iPhone, Xiomi, Samsung та інші, підтримують функцію бездротового заряджання.
Підтримує швидке заряджання для останніх моделей. Світлодіодний індикатор відображає статус заряджання. Після ввімкнення індикатор гасне через 20 секунд. Чорний. Довжина шнура мережевого 1 м.
Увага! Адаптери не входять до комплектації зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 98 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 260 ₴










