
Бездротовий зарядний пристрій 15 w білий
- Готово до відправки
- Код: 0101877
260 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Бездротовий зарядний пристрій 15 w білий. Корпус виконаний із алюмінію, що підкреслює його презентабельний вигляд. Бездротова зарядка призначена для швидкого заряджання смартфона. Бездротове заряджання Fast Wireless Charger можна використовувати як для швидкого, так і для стандартного заряду. У режимі очікування пристрій має індикацію зеленого кольору, в режимі заряду - синє підсвічування. Кругла форма зарядки має компактні габарити, що дозволяють розмістити на ній смартфон з великою діагоналлю дисплея. Прогумовані ніжки зарядного пристрою дозволяють йому стійко перебувати на поверхні столу.
Перше, що потрібно зробити, це — під'єднати бездротову зарядку до мережі (до розетки або комп'ютера через USB-шнур). Після цієї дії пристрій увімкнеться й засвітиться світловий індикатор. Далі потрібно розмістити смартфон на панелі Qi. Якщо телефон не почав заряджатися, досить активувати цю функцію в меню параметрів смартфона.
На сьогодні бездротове заряджання використовується для ґаджетів невеликих розмірів:
- мобільні телефони;
- планшети;
- смартгодинник і фітнес браслети;
- бездротові навушники та блютуз-гарнітури;
- електричні щітки для чищення зубів. Більшість моделей сучасних смартфонів відомих брендів, як-от: iPhone, Xiomi, Samsung та інші, підтримують функцію бездротового заряджання.
Підтримує швидке заряджання для останніх моделей. Світлодіодний індикатор відображає статус заряджання. Знаходиться з протилежного боку роз'єму на зовнішній стороні зарядного пристрою. Помаранчевий колір сигналізує про увімкнення. Синій колір - йде зарядка телефону. Якщо з якоїсь причини зарядка не відбувається - індикатор блимає. Довжина шнура мережевого 1 м.
Увага! Адаптери не входять до комплектації зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 98 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 260 ₴








