
влевовправо
Жіночий годинник на білому браслеті з білим циферблатом
- Готово до відправки
- Код: 0101915
293 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники жіночі витончені на білому браслеті з білим циферблатом. Білий циферблат з чорними стрілками і цифрами. Ремінець у годиннику металевий з отворами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати за годинниковою стрілкою до установки. Працюють на батарейці - G4 (елемент 626,377). Діаметр 25 мм. Товщина 8 мм. Ширина браслета 10 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 10 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 293 ₴









