
влевовправо
Годинник наручний на залізному ремінці класика
- Готово до відправки
- Код: 0101922
312 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний на залізному ремінці класика. Годинник на сталевому браслеті, виконаний у круглому білому корпусі із циферблатом білого кольору. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Браслет виконаний у вигляді залізного ремінця та застібається як звичайний ремінець. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ і повернути до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Діаметр 40 мм. Товщина 7 мм. Ширина ремінця у корпусу 20 мм, але в застібці 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Комбінований |
| Браслет/Ремінець | Алюмінієвий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Вага | 42 г |
- Ціна: 312 ₴





