
Елегантний жіночий годинник квадратної форми під колір золота з білим циферблатом
- Немає в наявності
- Код: 0101951
292 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Елегантний жіночий годинник квадратної форми під колір золота з білим циферблатом. Образ успішної та привабливої жінки створюється за допомогою стильного одягу та модних аксесуарів. Ця модель годинника має розкішний та вишуканий вигляд, а їхні власниці можуть підкреслити свій статус. Годинник жіночий в корпусі під колір золота. Годинник наручний оригінальної форми з білим циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, застібка не роз'ємна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626,377). Сторона 22 мм, товщина 7 мм. Ширина браслета 12 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Квадратна |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
- Ціна: 292 ₴









