распродажа

влевовправо
Годинник жіночий оригінальний з Ейфелевою вежею діаметр 35 мм
- Готово до відправки
- Код: 0101971
140 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий оригінальний з Ейфелевою вежею діаметр 35 мм. Годинник жіночий на коричневому ремінці, виконаний у круглому корпусі під старовину. Всередині циферблата зображення Ейфелевої вежі. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626, 377). Діаметр 35мм, товщина 8мм. Ширина ремінця 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські та арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 26 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 140 ₴





