Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник на розтяжному браслеті з великими цифрами. Годинник на розтяжному браслеті (гумка), виконаний у білому металевому корпусі з чорним циферблатом та білими добре видимими цифрами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626, 377). Діаметр 38 мм. Ширина браслета 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
- Ціна: 380 ₴





