-10%влевовправо
Годинник жіночий на чорному ремінці з чорним циферблатом із діаметром 30 мм
- Готово до відправки
- Код: 0101993
293 ₴
263 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий на чорному ремінці з чорним циферблатом. Годинник на чорному ремінці, виконаний у корпусі сталевого кольору з білими стрілками і цифрами на чорному циферблаті. У даній моделі стоїть кварцовий механізм, застібка звичайна. Працюють на батарейці таблетки G4 (елемент 626, 377). Діаметр 30 мм, товщина 7 мм. Ширина ремінця 14 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Chlef |
- Ціна: 263 ₴





