распродажа

влевовправо
Годинники чоловічі на обтяженому міцному браслеті розпродаж (дефект на корпусі)
- Немає в наявності
- Код: 0102002
163 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники чоловічі на обтяженому міцному браслеті розпродаж (дефект на корпусі). Годинник сірого кольору, комбінований браслет. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводний ключ зі штифтом та обертати до встановлення. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626, 377). Діаметр 43 мм. Ширина ремінця 20 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
- Ціна: 163 ₴





