Распродажа

влевовправо
Годинник наручний з білим циферблатом на чорному ремінці в жовтому корпусі
- Готово до відправки
- Код: 0102011
108 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник наручний з білим циферблатом на чорному ремінці в жовтому корпусі. Годинник на ремінці, виконаний у жовтому металевому корпусі з білим циферблатом і чорними мітками замість цифр. У цій моделі стоїть кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці - таблетці G4 (елемент 626, 377). Діаметр корпусу 42 мм. Ширина ремінця 20 мм звужується до застібки до 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 108 ₴





