-10%Дитячий наручний електронний годинник рожевий
- Готово до відправки
- Код: 0101838
255 ₴
229 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Дитячий наручний електронний годинник рожевий. Годинник витончено і сучасно виглядає на руці. Виготовлені у мінімалістичному стилі. Зручні у використанні та носінні. Підходять під будь-який стиль одягу. Корпус, що відокремлюється від ремінця, зроблений з міцного пластику. Спеціальна анатомічна форма корпусу забезпечує зручну фіксацію зап'ястя. Тонкий ремінь з гнучкого каучуку дуже практичний і простий. Регулюється застібкою під розмір зап'ястя. Годинник налічує ряд функцій, таких як: 12 часовий пояс, індикація дня тижня, секундомір, підсвічування. Зверніть увагу, що відзначені на екрані пульс, крокомір та значки калорій – тільки для прикраси, годинник не має цих функцій. Управління здійснюється за допомогою однієї кнопки. Цифри світяться, що дозволяє дізнатися час і вдень і вночі, достатньо натиснути кнопку. Розмір 38мм х 34мм. Ширина ремінця 18мм. Працюють на батарейці (LR-1130, G-10) - 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
- Ціна: 229 ₴






