Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор кишеньковий білий з гумовими кнопками. Маленьким кишеньковим калькулятором можна користуватися удома, в офісі, школі, магазині і інших місцях. Особливістю цієї моделі є маленький розмір, а так само гумові кнопки (на них не стираються цифри). Калькулятор виконує всі прості операції включаючи витяг квадратного кореня і відсотки. Інформація відображається на 8-ми бітному рідкокристалічному дисплеї. Є функція пам'яті ( кнопки: M+ M - MRC ) для збереження даних під час інших обчислень. Передбачено автоматичне відключення калькулятора через певний час у стані бездіяльності, для економії живлення. Працює пристрій на батарейці - таблетці G 10 (елемент 389 ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DEXIN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Кишеньковий |
| Розрядність | 8 |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 94 ₴









