Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинники наручні кольора хакі з підсвічуванням та будильником. Годинник - ілюмінатор (з підсвічуванням) електронні, пластикові круглої форми захисного кольору. Індикатор з великими цифрами показує 12 / 24 годинний час, також на табло відображається число, місяць, день тижня. У моделі є будильник і секундомір. Кнопки керування розташовуються за зовнішнім діаметром корпусу та захищені від мимовільного натискання. Годинник виконаний у пилу - вологонепроникному корпусі. Працюють на батарейці - таблетці, яку закриває металева кришка на гвинтиках. Діаметр корпусу 40 мм. Ширина ремінця 18 мм. Колір підсвічування змінюється при натисканні та утриманні кнопки Light.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полімер |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Колір циферблату | Сірий |
| Колір браслета/ремінця | Хакі |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
- Ціна: 270 ₴










