Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Калькулятор зручний настільний рожевий. Калькулятор настільний 837B для дому та офісу має 12-розрядний рідкокристалічний дисплей з фіксованим кутом нахилу та великими чіткими цифрами. Калькулятор виконує всі прості операції, включаючи вилучення квадратного кореня та відсотки. Має на клавіатурі кнопку два нулі "00", стрілку – для скидання останньої невірно набраної цифри. Є функція пам'яті ( кнопки : M+, M-,MRC ), а як і друга пам'ять GT задля збереження даних під час інших обчислень. Предусмотрено автоматическое отключение калькулятора через определенное время в состоянии бездействия, для экономии питания. Данная модель калькулятора работает от света и на батарейке ― (элемент АА). Розмір 147 мм на 118 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DEXIN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Товщина | 15 мм |
- Ціна: 188 ₴




