
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настільний із зеленими цифрами з температурою та вологістю. Годинники настільні електронні з цифрами, що світяться. Це настільний годинник з будильником, термометром із дзеркальним екраном. Мають дисплей із великими чіткими цифрами. На екрані може відображатися час, рік, число, місяць і температура з вологістю. Пристрій працює у двох режимах відліку часу – 12 та 24 години. Кнопки керування знаходяться зверху. Можуть працювати від мережі через адаптер (до комплекту не входить) і кабель з USB роз'ємом (у комплекті). Може працювати від трьох батарей ААА (мікропальчики) - у комплект не входять. Адаптор та батареї можна придбати у нас.
Технічні характеристики:
• Вмонтований календар, час, дата, температура, вологість;
• Цифровий яскравий дисплей;
• Часовий формат: 12/24 години;
• Тип механізму: електронний;
• Електронний будильник;
• Живлення годинника: від USB кабеля (ідеться у комплекті), кабель можна змонтувати до будь - якого блоку живлення з портом USB (блок не йде у комплекті);
• AC: 110V~220V 50/ 60Hz;
• Діапазон вимірювальної температури: 0 ~+ 50 градусівC / 32 °F ~ 122 °F;
• Можливість перемикання температури: °С / °F;
• Колір корпусу: чорний;
• Колір циферблату: срібний;
• Колір дисплея: зелений;
• Матеріал для корпусу: пластик;
• Тип: настільний;
• 3 будильника;
• Автоматичне регулювання яскравості. Після 18 години і до 6 ранку яскравість підсвічування буде знижена (якщо треба);
• Тип індикацій: електронная (крупний);
• Розмір цифр (У х Ш): 4,5 х 2,2 см;
• Габаритні розміри (У х Ш х Г): 70 х 168 х 25 мм;
Можливості:
• Дзеркальна поверхня;
• Яскравий світлодіодний екран;
• Гучний довгий будильник;
• Функція автоматичного вимірювання температури;
• Функція автоматичного зменшення яскравості світла вночі;
Технічні характеристики:
• Вмонтований календар, час, дата, температура, вологість;
• Цифровий яскравий дисплей;
• Часовий формат: 12/24 години;
• Тип механізму: електронний;
• Електронний будильник;
• Живлення годинника: від USB кабеля (ідеться у комплекті), кабель можна змонтувати до будь - якого блоку живлення з портом USB (блок не йде у комплекті);
• AC: 110V~220V 50/ 60Hz;
• DC (робоча напруга): 5V (постійно), і від 3 - х батарейок ААА (час роботи 16 сек)
• Тип сигналу будильника: стандартний;• Діапазон вимірювальної температури: 0 ~+ 50 градусівC / 32 °F ~ 122 °F;
• Можливість перемикання температури: °С / °F;
• Колір корпусу: чорний;
• Колір циферблату: срібний;
• Колір дисплея: зелений;
• Матеріал для корпусу: пластик;
• Тип: настільний;
• 3 будильника;
• Автоматичне регулювання яскравості. Після 18 години і до 6 ранку яскравість підсвічування буде знижена (якщо треба);
• Тип індикацій: електронная (крупний);
• Розмір цифр (У х Ш): 4,5 х 2,2 см;
• Габаритні розміри (У х Ш х Г): 70 х 168 х 25 мм;
Можливості:
• Дзеркальна поверхня;
• Яскравий світлодіодний екран;
• Гучний довгий будильник;
• Функція автоматичного вимірювання температури;
• Функція автоматичного зменшення яскравості світла вночі;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 168 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 386 ₴





