
влевовправо
Перезаряджувана бездротова миша Bluetooth тихий клік RGB 2,4 ГГц 1600 точок на дюйм
- В наявності
- Код: 0102062
469 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перезаряджувана бездротова миша Bluetooth тихий клік RGB 2,4 ГГц 1600 точок на дюйм. Ультратонкий модний та зручний дизайн, чорна. Безшумна бездротова миша 2.4G + Bluetooth 5.2 чорна з підсвічуванням. Підключення як через USB адаптер, так і без нього через Bluetooth. Рівень шуму – мінімальний.
Ця бездротова миша сумісна з різними ОС: Windows XP, Windows/7/10/, MacOS. Працює з ноутбуками та комп'ютерами (ПК, macbook, chromebook смартфонами). Максимальна роздільна здатність датчика: 1200/1600/2400 dpi.
USB-миша 2.4 ГГц забезпечує надійне бездротове з'єднання на відстані до 10 метрів. Комп'ютерна миша має оптичний сенсор, який добре працює на різних поверхнях: дерево, тканина, метал, пластик. Миша на акумуляторі перезаряджається.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
- Ціна: 469 ₴





