
влевовправо
Бездротова тиха портативна миша 2.4 ГГц для ноутбука комп'ютера планшета чорна
- Немає в наявності
- Код: 0102063
250 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова тиха портативна миша 2.4 ГГц для ноутбука комп'ютера планшета чорна. Ергономічна бездротова миша повторює природні вигини руки, а також рельєфні бічні сторони, що забезпечують додаткове зчеплення, що значно підвищує комфорт і знижує навантаження на плечі та зап'ястя після тривалої роботи. Ця бездротова миша сумісна з різними операційними системами: Windows XP/7/8.1/10/11, MacOS, Linux, Chrome OS, Android. Працює з ноутбуками та комп'ютерами (ПК, macbook, chromebook тощо). Роздільна здатність датчика: от1000 - 2200 dpi.
USB-миша 2.4 ГГц забезпечує надійне бездротове з'єднання на відстані до 10 метрів.
Комп'ютерна миша має оптичний сенсор, який добре працює на різних поверхнях: дерево, тканина, метал, пластик. Миша живиться від батарей AAА - 2шт(не входять у комплект).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 250 ₴








