
влевовправо
Елегантний годинник з круглим білим циферблатом з цифрами на чорному ремінці
- Готово до відправки
- Код: 0102099
270 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний годинник з круглим білим циферблатом з цифрами на чорному ремінці. Годинник жіночий в корпусі металевого кольору. Годинник наручний круглої форми з білим циферблатом дуже витончено виглядає на руці. Ця модель підходить як для молоді, так і для середнього віку. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626, 377). Діаметр 33 мм. Ремінець завширшки біля корпусу 16 мм, а на застібці 14 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
- Ціна: 270 ₴







