Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будильник із гучним дзвінком рожевий квадратний не цокаючий. Будильник квадратної форми з дзвіночками зверху, зроблений повністю під механіку, дзвінок дуже гучний, теж як у механікі. Корпус виготовлений із кольорового пластику. Циферблат білий із чорними цифрами, є підсвітка, кнопка розташована ззаду. Кварцовий, на пальчиковій батарейці ( елемент А А ). До комплекту не входить. Тривалість роботи сигналу будильника до 30 хвилин, звук вимикається зі зворотного боку. Висота з ніжками та дзвіночками 125 мм. ширина 85 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 125 мм |
- Ціна: 375 ₴





