Распродажа
-10%
-10%влевовправо
Жіночий годинник зі стразами на браслеті жовтого кольору
- Готово до відправки
- Код: 0102110
184 ₴
166 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник жіночий зі стразами на браслеті жовтого кольору. Годинники жіночі на браслеті. Годинник жіночий з обтяженим браслетом, жовтого кольору. Циферблат, корпус та браслет прикрашені стразами. У цій моделі стоїть якісний кварцовий механізм. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути ключ зі штифтом і повертати за годинниковою стрілкою до установки. Додаткові циферблати та кнопки не активні (бутафорія). Браслет з євро застібкою (для відкриття та закриття – натиснути на пружинки з боків). Працюють на батарейці - G4 (елемент 626,377). Діаметр годинника 38 мм. Ширина браслета 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Комбінований |
| Браслет/Ремінець | Комбінований |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
- Ціна: 166 ₴





