
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник настільний USB із великими білими цифрами з температурою. Годинник настільний електронний зі світними LED цифрами. Це настільний годинник із будильником, термометром. Мають дисплей із великими чіткими цифрами.
• Вбудований: час, температура;
• Цифровий яскравий дисплей;
• Часовий формат: 12/24 години;
• Тип механізму: електронний;
• Електронний будильник;
• Живлення годинника: від USB-кабелю (йде в комплекті), USB-кабель можна під'єднати до будь-якого блока живлення з портом USB (блок не йде в комплекті);
• Може працювати від батарейок ААА — 3 шт. (до комплекту не входять);
• Тип сигналу будильника: гучний переривчастий;
• Можливість перемикання температури: °С;
• Колір корпусу: чорний;
• Колір дисплея: білий;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Тип: настільний;
• 2 будильники;
• регулювання яскравості;
• Тип індикації: електронний (великий шрифт);
• Розмір цифр 5 см;
• Габаритні розміри (В х Ш х Г): 62 х 158 х 25 мм;
Можливості:
• Яскрава світлодіодна підсвітка дисплея;
• Гучний тривалий будильник;
• Можна змінювати яскравість світіння.
Інструкція англійською та китайською мовами.
Режими роботи:
1 — робота від батарейок (3хААА батарейки до комплектації не входять). Вбудований інтелектуальний датчик голосового керування, коли ваш голос перевищує 60 децибелів, бавовна в долоні або торкніться верху годинника, годинник загориться й автоматично вимикається за 16 секунд.
2 — робота від мережі (світлять постійно) від мережевого шнура (йде в комплекті) з циліндричним наконечником. Можуть так само працювати від мережі через адаптер і кабель із роз'ємом Type C (до комплекту не входять) — вхід роз'єму є збоку.
Пристрій працює у двох режимах відліку часу — 12 і 24 години. Кнопки керування розміщені зверху. Технічні характеристики:• Вбудований: час, температура;
• Цифровий яскравий дисплей;
• Часовий формат: 12/24 години;
• Тип механізму: електронний;
• Електронний будильник;
• Живлення годинника: від USB-кабелю (йде в комплекті), USB-кабель можна під'єднати до будь-якого блока живлення з портом USB (блок не йде в комплекті);
• Може працювати від батарейок ААА — 3 шт. (до комплекту не входять);
• Тип сигналу будильника: гучний переривчастий;
• Можливість перемикання температури: °С;
• Колір корпусу: чорний;
• Колір дисплея: білий;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Тип: настільний;
• 2 будильники;
• регулювання яскравості;
• Тип індикації: електронний (великий шрифт);
• Розмір цифр 5 см;
• Габаритні розміри (В х Ш х Г): 62 х 158 х 25 мм;
Можливості:
• Яскрава світлодіодна підсвітка дисплея;
• Гучний тривалий будильник;
• Можна змінювати яскравість світіння.
Інструкція англійською та китайською мовами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Голосове сповіщення | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 158 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 62 мм |
- Ціна: 427 ₴









