
влевовправо
Бездротова тиха портативна миша 2.4 ГГц для ноутбука комп'ютера планшета сіра
- Готово до відправки
- Код: 0102064
250 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова тиха портативна миша 2.4 ГГц для ноутбука комп'ютера планшета сіра. Ергономічна бездротова миша повторює природні вигини руки, а також рельєфні бічні сторони, що забезпечують додаткове зчеплення, що значно підвищує комфорт і знижує навантаження на плечі та зап'ястя після тривалої роботи. Ця бездротова миша сумісна з різними операційними системами: Windows XP/7/8.1/10/11, MacOS, Linux, Chrome OS, Android. Працює з ноутбуками та комп'ютерами (ПК, macbook, chromebook тощо). Роздільна здатність датчика: от1000 - 2200 dpi.
USB-миша 2.4 ГГц забезпечує надійне бездротове з'єднання на відстані до 10 метрів.
Комп'ютерна миша має оптичний сенсор, який добре працює на різних поверхнях: дерево, тканина, метал, пластик. Миша живиться від батарей AAА - 2шт(не входять у комплект).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
- Ціна: 250 ₴









