Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий годинник на зеленому ремінці і з білим циферблатом. Годинник жіночий на ремінці, виконаний у корпусі сталевого кольору з білим циферблатом і чорними добре видимими цифрами. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, звичайна застібка.
Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і повертати до установки. Працюють на батарейці – таблетці G4 (елемент 626, 377). Діаметр 25 мм. Товщина 7 мм. Ширина ремінця у корпусу 12 мм, а в застібці 10 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
- Ціна: 203 ₴


