
влевовправо
Ефективна зарядка для телефону та планшета на 4 USB 3.0 порту
- Готово до відправки
- Код: 0102133
260 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультимедійний зарядний пристрій 3.1А із технологією Quich Charge 3.0. Цей зарядний пристрій забезпечить Вам безпечне заряджання Вашого телефону або планшета.
Переваги:
1. Універсальність - підходить для більшості телефонів та планшетів, що підтримують технологію Quich Charge.
2. Безпека - вбудований захист від перенапруги, перегріву та короткого замикання забезпечує безпечне заряджання Ваших пристроїв.
3. Компактність та стильний дизайн.
Характеристики:
Вихідна потужність: 3.1А.
Технологія: Quich Charge 3.0.
Роз'єми: USB.
Матеріал: ABS
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 87 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 260 ₴








