
влевовправо
Зарядка для телефонів планшетів та інших гаджетів із виходом USB A на 5V 1A
- Готово до відправки
- Код: 0102135
115 ₴
+380 (50) 163-40-88
vodofon
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядка для телефонів планшетів і інших гаджетів з виходом USB A на 5V 1A.
Зарядний пристрій 5v 1a USB. Адаптер мережевий USB призначений для роботи від електричної мережі 100 - 220В та перетворення на виході напруги 5V 1А. Адаптер дозволяє підключати обладнання, що має інтерфейс живлення/заряджання USB. Використовується для зарядки диктофонів, телефонів, портативних колонок, GPS навігаторів, MP3 плеєрів та іншої апаратури зі струмами заряду до 1А.
Зарядний пристрій 5v 1a USB. Адаптер мережевий USB призначений для роботи від електричної мережі 100 - 220В та перетворення на виході напруги 5V 1А. Адаптер дозволяє підключати обладнання, що має інтерфейс живлення/заряджання USB. Використовується для зарядки диктофонів, телефонів, портативних колонок, GPS навігаторів, MP3 плеєрів та іншої апаратури зі струмами заряду до 1А.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 65 мм |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 115 ₴



