Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидка та ефективна зарядка для телефона та планшета USB С 20W. Цей зарядний пристрій забезпечує потужність 20 Вт, що дає змогу заряджати телефон максимально швидко. Завдяки вихідному струму 3А, телефон заряджається в кілька разів швидше, ніж від звичайної зарядки. Цей зарядний пристрій забезпечить Вам швидке та безпечне заряджання Вашого телефона або планшета. Зарядний пристрій оснащений виходом USB C, який підходить для більшості сучасних телефонів і планшетів. Ви можете використовувати його для заряджання iPhone, Samsung, Huawei та інших пристроїв, що підтримують стандарт USB C. Зарядний пристрій має вбудований захист від перенапруги, перегріву та короткого замикання. Це гарантує безпеку вашого телефона. Замовте просто зараз і отримайте швидку та надійну зарядку. Потужність 20 Вт, вхідна напруга 100-240 V, 50-60 Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 57 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 260 ₴









