
Зарядний кабель 4 в 1 PD 65W для швидкого заряджання USB Lightning Type-C ( iPhone Samsung Xiaomi Huawei ) 2м
- Немає в наявності
- Код: 0102140
313 ₴
- +380 (98) 096-32-06kyyivstar
Зарядний кабель 4 в 1 PD 65W для швидкого заряджання USB Lightning Type-C ( iPhone Samsung Xiaomi Huawei ) 2м. Кабель 4 в 1 для швидкої зарядки: зарядить усе! Забудьте про купу дротів! Цей універсальний кабель підтримує 4 типи роз'ємів: Lightning (для iPhone, iPad); Type-C (для сучасних смартфонів і ноутбуків); Micro-USB (для старіших моделей телефонів та інших пристроїв); USB (для під'єднання до комп'ютера або адаптера). Підтримка PD 27W і 65W дасть змогу зарядити ваш телефон до 65% всього за 15-20 хв. Один кабель для всіх ваших пристроїв. Кабель 4 в 1 PD 65W - це ваш надійний спутник для швидкої зарядки та передачі даних. Завдяки його унікальній конструкції та високоякісним матеріалам, ви отримуєте найкращі результати безперервної роботи вашої техніки. Цей шнур підтримує швидку зарядку зі швидкістю передачі даних до 480 Mbps, забезпечуючи ефективну та швидку роботу вашого обладнання. Завдяки 4 різним роз'ємам (USB, Lightning, Type-C, Type-C) Ви зможете заряджати та підключати до вашого пристрою будь-який гаджет, незалежно від його типу. Виготовлений з нейлону, цей кабель є міцним і довговічним, що гарантує його тривалу експлуатацію. Цей кабель підтримує технологію Power Delivery (PD) з потужністю до 65 ватт, забезпечуючи найшвидше заряджання вашого смартфона, планшета чи ноутбука.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Швидкість передавання даних | 4800 кбіт/сек |
| Тип кабеля | USB type C - Lightning Apple |
| Довжина кабелю | 2 м |
- Ціна: 313 ₴









