Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник із написом AMBER, на чорному ремінці, виготовлений у корпусі під золото з білим циферблатом, золотими стрілками та мітками, зі сріблястим колом на циферблаті. У цій моделі стоїть кварцовий механізм, застібка звичайна. Час у годиннику встановлюється класичним способом. Для цього необхідно до клацання висунути заводну головку зі штифтом і обертати до встановлення. Працюють на батарейці-таблетці (елемент 626,377).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 224 ₴





